
Обкладинка на посвідчення офіцера з кишенею коричнева
425 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-796-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташоване прозоре відділення прошите шкіряними вставками. На зворотній стороні знаходиться додаткова кишеня для перепустки або інших документів. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Privilege |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обкладинка |
- Ціна: 425 ₴








