Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий дизайн не залишить Вас байдужими. Барсетка зроблена в досить великому форматі, але при цьому не займає багато місця і зберігає стильність і витонченість. Модель виділяється неординарним дизайном, унікальністю пошиття з цільного шматка натуральної італійської шкіри рослинного дублення. Закривається блискавкою, всередині барсетка ділиться перегородками на кілька секцій. Така чоловіча барсетка зручно носиться просто в руці, а також на запястном шкіряному ремінці. Аксесуар ідеально підійде в якості подарунка сучасному чоловікові, так як поєднує в собі функції гаманця і невеликої сумочки. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 3 500 ₴











