
Женская красная обложка "Національна поліція"
500 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-717-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виконана з якісної натуральної шкіри преміум класу. З внутрішньої сторони обладнаний прозорий пластиковий відсік для документів. Від втрати документа може страхувати ланцюжок, для цього на згині обкладинки є 2 люверса. З іншого боку обкладинки обладнаний відсік для кріплення жетона нового зразка. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Женский |
| Цвет | Красный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Обложка |
- Цена: 500 ₴











