
Обкладинка на посвідчення "Міністерство юстиції" на три відділення
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-751-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані два прозорі відділення прошиті шкіряними вставками та одна прихована кишеня з тисненням Герба України. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий срок. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Виробник | iD |
- Ціна: 600 ₴











