
Чорна глянсова шкіряна ключниця ручної роботи Grande Pelle
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-907-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має довгасту округлу форму, завдяки чому, вміщує в собі довгі ключі від квартири, гаража або сейфа. Ключниця виготовлена з натуральної шкіри, закривається на блискавку. Всередині, для кріплення ключів знаходиться кільце діаметром 30 мм. Аксесуар часто вибирають в якості невеликого презенту або як доповнення до основного подарунка. Відрізняється стильним зовнішнім поглядом. Купити ключницю - значити підкреслити статус і захистити кишені від пошкоджень ключами. Перевагою перед іншими аналогічними моделями, представленими на Українському ринку є те, що дана ключниця виготовляється з високоякісної, натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450 ₴









