
Красная женская глянцевая кожаная ключница Grande Pelle
500 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1927-907-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель має довгасту округлу форму, завдяки чому, вміщує в себе довгі ключі від квартири, гаража або сейфа. Ключниця виготовлена з натуральної шкіри, закривається на блискавку. Всередині, для кріплення ключів знаходиться кільце діаметром 30 мм. Аксесуар часто вибирають в якості невеликого презенту або як доповнення до основного подарунка. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом. Купити ключницю - значить підкреслити статус і захистити кишені від пошкоджень ключами. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана ключниця виготовляється з високоякісної, натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Назначение | Для обычных ключей |
| Пол | Женский |
| Крепление ключей | Кольцо |
| Количество отверстий для крепления | 1 |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Красный |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 140 мм |
- Цена: 500 ₴







