
Маленький чоловічий гаманець на магнітах із чорної гладкої шкіри Grande pelle Buon 11327
1 150 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-650-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний шкіряний портмоне вертикального типу від українського бренду Grande Pelle. Гаманець ручної роботи з натуральної шкіри найвищої якості, що закривається на магніт. Усередині знаходиться одне основне відділення для купюр та шість секцій для пластикових карток. Гаманець функціональний і дуже компактний, чудово виглядає і приємно лежить у руці. На лицьовій стороні розташований стильний значок з логотипом бренду. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Надасть стильності та індивідуальності будь-якому чоловікові. Приємним доповненням до гаманця стане чудова подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 150 ₴











