
Гарний жіночий шкіряний гаманець із різнобарвними вставками Guxilai (Уцінка)
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-482-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри. По центру розташована емблема з логотипом бренду, оформлена під золото, виглядає красиво і незвично. Гаманець місткий і при цьому досить компактний, складається з двох частин. Перша закривається на кнопку, має два відділення для купюр та дванадцять секцій для пластикових карток(одне прозоре). Друга частина - металева клямка, в середині якої два відділення для копійок та інших дрібничок. Гаманець упакований в коробочку від виробника. Модель відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності та індивідуальності будь-якій дівчині. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guxilai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴









