
Чоловічий шкіряний гаманець для купюр і документів Horton
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-608-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель вертикального типу, пошита з натуральної шкіри найвищої. Закривається портмоне на хлястик з кнопкою, усередині два основних відділення під купюри(одне на блискавці), дві прилеглі кишені та монетниця на кнопці. Для пластикових карток дев'ять секцій. Головною особливістю є наявність блоку для документів (обов'язково оцінять чоловіки автомобілісти) та спеціального відділення для паспорта. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та функціональність аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 650 ₴








