
Модний вертикальний чоловічий портмоне з натуральної шкіри Marco Coverna MC 1003
2 350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-540-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітне чоловіче портмоне марки Marco Coverna, виготовлене з м'якої телячої шкіри найвищої якості. Структура проста і зручна, виконано у вигляді книжечки, закривається з фіксацією на кнопку. Модель має оригінальний дизайн, всередині гаманець прикрашений синіми шкіряними вставками, а зовні акуратним значком з логотипом бренду, виглядає дуже стильно та красиво. Усередині передбачено три прозорі віконця для документів, три відділення для купюр, одне з яких на блискавці, десять секцій для пластикових карток, дві приховані кишені та велика широка монетниця. Аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб, з найвищого сегменту чоловічих портмоне. Власники такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та презентабельний зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 350 ₴









