
Шкіряна чоловіча барсетка зі синій гладкої шкіри Grande Pelle Practico
3 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-014-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клатч виготовлений виключно з натуральної цільної шкіри, немає картону та підкладкових тканин, форма виробу зберігається завдяки пружності самої шкіри. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою шкірою. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість та презентабельний зовнішній вигляд. Аксесуар можна використовувати і як гаманець, і як клатч. Якісна ручна робота, зручні розміри, наявність великої кількості кишень та зручна фіксація на магніт - все це виділяє модель серед аналогів. Для носіння можна використовувати ремінець. Різноманітність кольорів задовольнить навіть Ваш самий прискіпливий смак. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 3 700 ₴











