
Кожаная обложка для прав или ID карты бежевого цвета ST Leather
50 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-807-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, має спеціальне колечко для кріплення карабіна. Вона тонка, маленька та зручна, прозора з однієї сторони. Ідеально підходить для нового паспорта ID, водійських прав, студентських та всіх видів банківських або безконтактних карт. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий термін. Купити швидко та безпечно дану обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Другое |
| Количество отделений | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 50 ₴




