
Кожаная обложка Суддя України
500 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-790-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані два прозорі відділення прошиті шкіряними вставками. Модель має спеціальне колечко для кріплення карабіна. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Коричневый |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Vlad B |
- Цена: 500 ₴









