
Стильний шкіряний чоловічий клатч на магнітах чорного кольору Grande Pelle Practico 704410
3 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-014-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клатч виготовлений виключно з натуральної італійської гладкої шкіри, немає картону та підкладкових тканин, форма виробу зберігається завдяки пружності самої шкіри. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість та презентабельний зовнішній вигляд. Аксесуар середніх розмірів, можна використовувати і як гаманець, і як клатч. Всередині знаходиться два відділення для купюр, дві широкі кишені для телефону та документів і вісім секцій для пластикових карток. Якісна ручна робота, зручні розміри, вишукана шкіра та зручна фіксація на магніт - все це виділяє модель серед аналогів. Для носіння передбачений ремінець для руки. Такий клатч підійде діловому чоловікові, бізнесмену і просто стильному хлопцеві. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 3 800 ₴











