-17%


Шкіряний жіночий гаманець з відділенням для паспорта червоного кольору з бантом Salfeite
900 ₴
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-725-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель поєднує в собі компактність і функціональність, складається вдвічі і закривається клапаном на кнопку. Вона гладка, приємна на дотик, має красивий червоний колір, виконана з натуральної шкіри найвищої якості з приємною зернистою фактурою. Всередині знаходяться дві прилеглі кишені, сім секцій для пластикових карток, монетниця на кнопці та відділення для паспорту. Зовнішній вигляд портмоне презентабельний, а красивий бант додасть в будь-який образ нотки жіночності і неперевершеної чарівності! Купити швидко та безпечно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. Salfeite |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-10 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Застібка | Кнопки |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
- Ціна: 750 ₴











