
Зелений жіночий гаманець-клатч із натуральної шкіри з ремінцем для руки Marco Coverna MC-6052
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-531-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже вдала модель для любителів великих гаманців, виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості (шкіра м'яка, приємна на дотик). Складається з двох автономних частин. Перша (закривається на блискавку) має три широкі відділення, в які можна покласти паперові гроші, документи та телефон. Друга частина фіксується на магніти, в ній знаходяться осередки для пластикових карток та два прилеглих відділення для купюр, чеків та інших дрібничок. На зовнішній стороні розміщена додаткова кишеня на блискавці для монет. Для носіння передбачений ремінець для руки. Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Володарі такого клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність та функціональність. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно цей гаманець та багато інших, можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Клатч |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 2 000 ₴







