
Червоний жіночий лаковий гаманець на блискавці з натуральної шкіри Hassion
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-500-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію на блискавці. Широкі відділення для купюр дозволяють акуратно зберігати банкноти не згинаючи. В перегородці знаходиться кишеня на блискавці для копійок. Для пластикових карток є вісім секцій. Для носіння передбачений спеціальний ремінець, можна використовувати як клатч. Гаманець пошитий з натуральної шкіри найвищої якості. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. Salfeite |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 900 ₴










