-11%


Невеликий жіночий гаманець з гладкої шкіри з монетницею Braun Buffel
900 ₴
800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-497-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель оригінального дизайну, виготовлена в чорному кольорі, закривається з фіксацією на кнопку. Гаманець виконаний акуратно, зручно лежить в руці, і до того ж чудово виглядає. Всередині знаходиться три глибоких відділення для паперових грошей (одне на блискавці), секції для пластикових карток та прозоре віконце для документа. Для копійок передбачена велика автономна монетниця. Гаманець пошитий з якісної натуральної гладкої шкіри, декорований красивим значок з логотипом бренду. Чудово підходить в якості подарунка для дівчини, упакований в красиву коробку. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun Buffel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴









