
Зелений жіночий шкіряний гаманець середнього розміру на магнітній застібці ST 634-1B
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1927-442-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель класичного дизайну, виготовлена у зеленому кольорі, закривається з фіксацією на магнітах. Усередині зосереджено весь необхідний функціонал. Для паперових грошей є чотири секції, у перегородках між ними вшиті кишені на блискавці. Для пластикових карток передбачено десять відділень, є прихована кишеня. Зовні на зворотному боці додаткова кишеня на блискавці. Гаманець пошитий із якісної натуральної шкіри, декорований значком із логотипом бренду. Якщо Ви шукаєте зручний, практичний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 100 ₴









