
Великий жіночий шкіряний гаманець червоного кольору з візитницею для карток Boston
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-404-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри високої якості, м'якої та приємної на дотик, у красивому червоному кольорі. Усередині передбачено п'ять відділеннь для паперових грошей, десять секцій для пластикових карток (дві прозорі для документів) та кишеня на блискавці для більш цінних речей. Для монет є спеціальна велика монетниця, яка закривається на застібку клямку. Модель функціональна, чудово виглядає і приємно лежить у руці. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Пакується гаманець у красиву коробку з фірмовим логотипом бренду. Купити гаманець та багато інших можна у нашому магазині. https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 250 ₴










