-35%


Чорний жіночий гаманець з натуральної гладкої шкіри на багато карток Koffer
1 000 ₴
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-479-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлено в класичному чорному кольорі з натуральної шкіри з приємною фактурою. Особливістю гаманця є його структура, завдяки якій модель вийшла трохи тоншою. Портмоне складається з двох блоків, що фіксуються кнопками. Основна частина має чотири відділення для купюр (дві вертикальні та дві горизонтальні) та дванадцять секцій для пластикових карток (дві прозорі). Другий блок має дві відкриті кишені та одну на блискавці в стінці. На звороті передбачена додаткова кишеня на змійці для копійок. Якщо Ви шукайте зручний, функціональний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr.Koffer |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴











