
Гаманець жіночий шкіряний з блоком для пластикових карток зеленого кольору Marco Coverna
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 1927-447-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлено з натуральної шкіри високої якості, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Складається з двох автономних частин. Перша фіксується за допомогою магнітів - має три широких та одне прилегле відділення для купюр (лягають рівно без згинання), кишеню на блискавці, металеву монетницю та секції для візиток. На звороті знаходиться додатковий блок для 11 пластикових карток, а також прилегле відділення для чеків та інших дрібничок. Модель дуже містка та функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 300 ₴








