
Кожаный кошелёк зажим для купюр с монетницей ручной роботы Grande Pelle
1 000 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-552-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Малий розмір робить його зручним і функціональним рішенням для зберігання купюр. Також в ньому передбачена зручна монетниця, дві прилеглі кишені та дві секції в які вміщається до десяти пластикових карток. Аксесуар відмінно підходить як жінкам, так і чоловікам. Володарі такого гаманця, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Зажим для купюр |
| Расположение | Вертикальное |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Кожа КРС |
| Вид кожи по способу отделки | Матовая |
| Цвет | Коричневый |
| Застежка | Кнопки |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 4 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение монетницы | Снаружи |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 000 ₴











