
Шкіряний гаманець купюрник на магнітах ручної роботи Grande Pelle Cinturino
1 750 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-649-1
Відправка з 05 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий дизайн не залишить Вас байдужими. Гаманець зроблений в досить великому форматі, але при цьому не займає багато місця і зберігає стильність і витонченість. Основний функціонал розташований всередині: три довгі відділення для паперових грошей, шість секцій для пластикових карток (в кожну можна покласти по декілька штук) та кишеня на блискавці для копійок. Купюрник складається навпіл і фіксується за допомогою магнітної кнопки, що забезпечує швидкий доступ до вмісту. Портмоне виділяється неординарним дизайном, унікальністю пошиття з цільного шматка натуральної італійської шкіри рослинного дублення, без використання підкладок, ущільнювачів та картону, що швидко рвуться. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 750 ₴











