
Тонкий чоловічий портмоне з натуральної шкіри з відділенням для AirTag Grande Pelle
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 1927-557-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портмоне українського бренду Grande Pelle, виготовлений із натуральної італійської шкіри. Усередині гаманця знаходиться одне основне відділення для зберігання паперових грошей, три секції для пластикових карток, відділення на блискавці для копійок, чотирьох прилеглих кишень і тримача для смарт-трекера Apple AirTag. Смарт трекер Apple AirTag, це сучасний пристрій, що визначає місцезнаходження речі до якої він прикріплений. Дизайн гаманця продуманий так, щоб він був максимально зручним і містким, при цьому залишаючись компактним. Аксесуар упакований у коробочку від виробника, стане чудовим подарунком для Вас чи Ваших близьких. Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна у нашому інтернет магазиніКупити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
- Ціна: 1 550 ₴











