-23%


Красивий жіночий гаманець на блискавці NA
325 ₴
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-301-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний гаманець виготовлений з еко шкіри, закривається блискавкою має середні розміри та ремінець на руку, можна використовувати як клатч. Усередині знаходиться чотири місткі відділення для купюр, дві прилеглі кишені, вісім секцій під пластикові картки та відділення для монет на змійці. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Na-Na |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 250 ₴







