
Стильний бежевый мужской кожаный ремень Grande Pelle Rullo
1 000 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-816
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель виготовлена з цільної смуги натуральної італійської шкіри, абсолютно оригінальна позиція. Оригінальна пряжка італійської серії має декоративний ролик, проклеєний шматочком шкіри, позиція в Україні представлена тільки в моделях GRANDE PELLE. Класичний італійський стиль без надмірностей дозволяє носити цю модель під найрізноманітніші стилі одягу. Якщо Ви хочете зробити хороший подарунок чоловікові, то такий ремінь стане відмінним вибором, оскільки він не тільки красивий, але і незрівнянний у своїй якості і практичності. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Тип ремня | Универсальный |
| Пол | Мужской |
| Размер мужских ремней | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 120 мм |
| Ширина ремня | 38 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Тип застежки | Пряжка классическая |
| Цвет | Бежевый |
| Укорачивается | Да |
| Состояние | Новое |
| Материал пряжки | Металлическая |
| Размер ремня | 111-120 см |
- Цена: 1 000 ₴









