
Жіночий міні гаманець із натуральної шкіри червоного кольору MD 610
700 ₴
- В наявності
- Код: 1927-577-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель вертикального типу складається в три складання з фіксацією на дві кнопки. Усередині представлені секції для пластикових карток (6шт) та одне відділення для купюр. Зовні розташована кишеня на блискавці для копійок. Матеріалом для гаманця є натуральна шкіра високої якості. Розміри моделі дозволяють розмістити аксесуар у будь-якій кишені та у будь-якій сумочці. Гаманець відрізняється гарною якістю та приємним зовнішнім виглядом. Гаманець представлений у різних кольорах. Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | MD |
| Колір | Бордовий |
| Товщина | 25 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Невеликий гаманець |
- Ціна: 700 ₴









