
Компактний чоловічий шкіряний гаманець на магнітній застібці MD Leather
800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-636-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виготовлений з натуральної шкіри високої якості, вона гладенька, м'якенька (дуже приємна на дотик). Закривається портмоне на магнітний хлястик, що набагато зручніше, ніж класичний варіант застібки. Модель має компактні розміри. Для зберігання купюр є одне основне відділення та друге додаткове на блискавці. Також всередині знаходиться кишеня для копійок, прозоре віконце для перепустки або проїзного та прилегла кишеня для пластикових карток. Гаманець відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій людині. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴









