
Чоловічий гаманець із затискачем з натуральної шкіри чорного кольору BRETTON
900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-580-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виготовлено з натуральної шкіри дуже високої якості (м'яка, приємна на дотик). Структура проста і зручна, закривається на кнопку. Усередині передбачений затискач для зберігання грошей. Крім цього, є три основні відділення для купюр, три секції для пластикових карток, дві прилеглі кишені та монетниця на кнопці. На лицьовій стороні розташований розташований невеликий значок з логотипом бренду. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴








