
Солідний чоловічий гаманець для грошей і документів з натуральної шкіри MD 538
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-542-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець пошитий з натуральної шкіри найвищої якості, приємно лежить в руці. Закривається на хлястик з кнопкою. Всередині два основних відділення для банкнот, кишеня на блискавці (в стінці), секції під сім-карту, монетниця на кнопці, п'ять осередків під пластикову картку (один з них прозорий). Головним особливістю гаманця є наявність блоку для документів (посвідчення водія, тих паспортом, та іншого), що обов'язково оцінять чоловіки автомобілісти. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴










