
Чоловіче шкіряне портмоне з відділом для паспорта та документів Marco Coverna MC-2090-1
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-540-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель вертикального типу, пошита з натуральної шкіри найвищої якості. Закривається портмоне на хлястик з кнопкою, усередині два основних відділення під купюри(і два додаткових прихованих), кишеня на блискавці (в стінці гаманця) та монетниця на кнопці. Для пластикових карток вісім секцій, навіть така дрібничка як сім-карта і та знайде своє місце. Головною особливістю гаманця є наявність знімного блоку для документів (посвідчення водія, тех паспорту, поліс автострахування...), що обов'язково оцінять чоловіки автомобілісти. А також спеціального відділення для паспорта. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 5 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 1 400 ₴











