
Обкладинка на посвідчення "Національна гвардія Україна" під жетон з відділенням для карток (на книжку)
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-714-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Всередині знаходиться прозоре відділення для документу три секції для пластикових карток та приховану кишеню для різник дрібничок. З зовнішньої сторони обкладинки знаходиться спеціальне відділення для кріплення жетону. Від втрати документів аксесуар можна страхувати цепочкою, для цього передбачені два отвори. Виріб ручної роботи. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обкладинка |
- Ціна: 650 ₴











