
Обкладинка "Національна гвардія" на кнопці під жетон із натуральної шкіри преміум класу
600 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-714-3
Отправка с 22 мая 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виконана з натуральної шкіри преміум класу. Застібка на кнопці фіксує обкладинку в закритому стані. Усередині обладнаний відсік для кріплення жетона нового зразка(його можна зняти і використовувати окремо). З іншого боку обкладинки є прозоре пластикове віконце під документ та додаткове відділення для пластикової карти. Передбачено отвір для карабіну на ланцюжку, щоб страхувати обкладинку від втрати. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Тип застежки | Кнопки |
| Состояние | Новое |
- Цена: 600 ₴











