
Шкіряна обкладинка на ID паспорт і автоправоруч з відділами для карт Grande Pelle (чорна)
655 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-804-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна обкладинка для ID карти та авто документів з відділенням для пластикових карток GP Grande Pelle. Виготовлена з високоякісної італійської шкіри. Модель має лаконічний дизайн і продуманий функціонал. Всередині є дві прозорі кишені для документів та два відділення для пластикових карток. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності та індивідуальності будь-якій людині. Дозволить підкреслити імідж і статус власника. Хороший подарунок будь-якій людині. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана обкладинка виготовляється не з української, а з високоякісної, натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обкладинка |
| Вид шкіри | матова шкіра |
- Ціна: 655 ₴









