
Жіноча червона обкладинка на ID паспорт та авто документи Grande Pelle
655 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-804-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має лаконічний дизайн і продуманий функціонал. Всередині є дві прозорі кишені для документів та два відділення для пластикових карток. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності та індивідуальності, дозволить підкреслити імідж і статус власника. Хороший подарунок для будь-якої дівчини або жінки. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана обкладинка виготовляється з високоякісної, натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 655 ₴








