
Кожаная обложка на ID паспорт и авто документы с отделами для карт Grande Pelle (коричневый)
655 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-804-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шкіряна обкладинка для ID карти та авто документів з відділенням для пластикових карт GP Grande Pelle. Виготовлена з високоякісної італійської шкіри. Модель має лаконічний дизайн і продуманий функціонал. Всередині є дві прозорі кишені для документів та два відділення для пластикових карток. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності та індивідуальності будь-якій людині. Дозволить підкреслити імідж і статус власника. Хороший подарунок будь-якій людині. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана обкладинка виготовляється не з української, а з високоякісної, натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
| Производитель | Grande Pelle |
| Количество отделений для кредитных карт | 2 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Толщина | 12 мм |
| Количество отделений | 4 |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Обложка |
| Вид кожи | матовая кожа |
- Цена: 655 ₴











