
Вінтажна шкіряна обкладинка на ID паспорт та авто документи з клапаном Grande Pelle
625 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-783-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна обкладинка для ID карти та авто документів з відділенням для пластикових карток GP Grande Pelle. Виготовлена з високоякісної італійської шкіри. Модель має лаконічний дизайн і продуманий функціонал. Всередині є дві прозорі кишені для документів та два відділення для пластикових карток. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Дозволить підкреслити імідж і статус власника. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Теракотовий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 625 ₴








