
Коричневий жіночий шкіряний гаманець клатч на блискавці з бантом F.Salfeite
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-318-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий гаманець з великим бантом із натуральної шкіри Salfeite. Елітний аксесуар виготовлений з високоякісної натуральної шкіри преміум сегменту, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має зручний і надійний спосіб закриття - на блискавку. Внутрішній розворот відкриває доступ до основного вмісту - п'ять відділень для купюр, вісім секцій для пластикових карток та кишеня для копійок на блискавці, у відділеннях можна розміщувати купюри та документи, при необхідності - телефон. У комплекті є ремінець для руки, він кріпиться за допомогою карабіна через колечко в верхньому кутку гаманця. Слід зазначити, що в гаманці використовується якісна фурнітура, працює м'яко і плавно. На лицьовій стороні розташований красивий бант на всю довжину гаманця. Гаманець упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас і ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Виробник | F. Salfeite |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 000 ₴







