
Красивая обложка на ID пластиковый паспорт бронзового цвета Puos
150 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка закривається за типом книжечки, без фіксації. На лицьовій стороні виробу виконано тиснення Паспорт та елегентно прошито ниткою по контуру. Всередині передбачені два прозорі віконця для пластикових карток. Обкладинка виготовлена з якісної еко-шкіри, яка забезпечить максимальний захист вашого документа. Зображення на сонці НЕ вигорає за рахунок нанесення УФ печаткою, стійкий до зношування, стійкий до вологи за рахунок властивості EasyClean ™. Обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на довгий термін. Підходить як для id карти і авто документів, так і до будь-яких інших пластикових карток. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для паспорта |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Золотистый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 2 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
- Цена: 150 ₴






