
Марсалова шкіряна обкладинка на паспорт ручної роботи SHVIGEL
600 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-805-2
Відправка з 04 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з якісної натуральної шкіри (м'яка і приємна на дотик). На лицьовій стороні красиве тиснення із зображенням Ловця Снів (dreamcatcher). Амулет символізує захист сплячої людини від злих духів і пропускає лише гарні сни, тоді як погані заплутуються в павутинні. Підходить для українського та закордонного паспорта. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Дозволить підкреслити імідж та статус власника. Гарний подарунок на будь-яке свято. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна https://cove https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Бордовий |
| Тип застежки | Без застібки |
- Ціна: 600 ₴







