
Стильний чоловічий гаманець для купюр і карток на магнітах Marco Coverna MC 616
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-648-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне має середні розміри для комфортного його використання. Можна носити у внутрішній кишені, наприклад, піджака, а також просто в задній кишені штанів. Закривається портмоне на магнітній застібці, що набагато зручніше, ніж класичний варіант застібки. Усередині три відділення для купюр (одне на блискавці), вісім секції для пластикових карток, та дві приховані кишені для різних дрібничок. На зворотній стороні знаходиться відділення на блискавці для копійок. Навіть така дрібничка як сім карта і та знайде своє місто в даному гаманці. Модель пошита з натуральної шкіри найвищої якості, м'яка та приємна на дотик. Лаконічність форми і оригінальність дизайну робить портмоне відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴









