
Червоний жіночий гаманець середнього розміру на магнітах Marco Coverna MC 1418
1 380 ₴
- В наявності
- Код: 1927-317-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Модель пошита з якісної натуральної шкіри, гладкої, приємною на дотик, має красивий червоний колір і зручну фіксацію на магнітах. Внутрішній розворот відкриває доступ до вмісту - є відділення для купюр, карток та інших дрібниць. Ззовні розташована зручна монетниця на блискавці. Якщо Ви шукайте зручний, компактний і красивий гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований в коробочку від виробника. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 380 ₴











