
Обкладинка на посвідчення офіцера з додатковим прозорим вікном (чорна)
425 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-796-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташоване прозоре відділення прошите шкіряними вставками. На зворотній стороні знаходиться додаткова кишеня для перепустки або інших документів. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Privilege |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Обложка |
- Цена: 425 ₴








