
Женская небольшая ключница на кнопках красного цвета Grande Pelle
400 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1927-906-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель компактних розмірів, закривається на дві металеві кнопки. Усередині закріплено маленьке колечко для ключів, є зовнішній карабін для кріплення в сумці чи рюкзаку. Матеріалом служить натуральна шкіра. Аксесуар часто вибирають в якості невеликого презенту або як доповнення до основного подарунка. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом. Купити ключницю - значить підкреслити статус і захистити кишені від пошкоджень ключами. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана ключниця виготовляється з високоякісної, натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для обычных ключей |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Крепление ключей | Кольцо |
| Количество отверстий для крепления | 1 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Цвет | Красный |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 15 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 400 ₴








