
Компактна шкіряна ключниця ручної роботи на кнопці (коричнева) Grande Pelle 405620
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-906-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель компактних розмірів, закривається на дві металеві кнопки. Усередині закріплено маленьке колечко для ключів, є зовнішній карабін для кріплення в сумці чи рюкзаку. Матеріалом служить натуральна шкіра. Аксесуар часто вибирають в якості невеликого презенту або як доповнення до основного подарунка. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом. Купити ключницю - значить підкреслити статус і захистити кишені від пошкоджень ключами. Перевагою перед іншими аналогічними моделями, представленими на Українському ринку є те, що дана ключниця виготовляється з високоякісної, натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴






