
Обкладинка на посвідчення "Дозвіл на зброю" з карманом (преміум рижа)
500 ₴
- Под заказ
- Код: 1927-775-5
Отправка с 22 мая 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані дві кишені повністю прошиті шкіряними вставками, одна сторона закривається клапаном зі шкіри з зображенням герба України, в якому є відділення для пластикової карти. На зворотному боці хнаходиться додаткова кишеня для перепустки чи кредитної карти. Модель має спеціальне колечко для кріплення карабіна. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілосності й неушкодженості на тривалий срок. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різніх кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
| Производитель | Profi |
| Толщина | 5 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Рыжий |
- Цена: 500 ₴








