
Невеликий жіночий гаманець молочного кольору на магнітній застібці ST Leather
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-585-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості, що надає йому розкішного та елегантного вигляду. Усередині гаманця використовується поєднання кількох кольорів, які створюють цікавий контраст і надають йому особливого шарму. Закривається гаманець зручним хлястиком на магніт, який забезпечує надійне та безпечне зберігання грошей. Незважаючи на компактні розміри, модель досить функціональна. Усередині знаходяться два відділення для купюр, чотири прилеглі кишені, чотири секції для пластикових карток, прозоре віконце під документи та зручна монетниця на блискавці. Модель виготовлена з урахуванням усіх сучасних тенденцій та чудово підкреслить ваше почуття стилю, ідеально підходить для любителів маленьких та компактних гаманців, які не займають багато місця. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Білий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴









