
Коричневий жіночий гаманець з блоком для карток Marco Coverna MC-1415
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 1927-315-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має класичну структуру та додаткове відділення для карток, фіксується за допомогою кнопки. Матеріал з якого пошитий гаманець - це натуральна шкіра з природною фактурою. Усередині знаходиться п'ять відділення для паперових грошей, кишеня на блискавці в перегородці та шістнадцять секцій для пластикових карток, три з яких прозорі. Ззовні розташовано дві додаткові кишені одна відкрита інша на блискавці. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Дуже зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, пластикові картки та інші дрібнички. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Виробник | Marco Coverna |
| Колір | Бордовий |
| Товщина | 25 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 1 650 ₴







