
Червоний шкіряний жіночий гаманець на блискавці Marco Coverna
800 ₴
- В наявності
- Код: 1927-642-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий фірмовий гаманець на блискавці - Marco Coverna. Якісний аксесуар, виготовлений з натуральної шкіри, закривається блискавкою. Усередині три місткі відділення для купюр, дві прилеглі кишені, вісім секцій під картки та відділення для монет на блискавці. Слід зазначити, що фурнітура якісна, працює м'яко і плавно. Ззовні кріпиться наручний ремінець, що дає можливість використовувати портмоне як клатч. Даний аксесуар буде бездоганним доповненням Вашого гардеробу і образу. Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, модель чудово підкреслює сучасний стиль, практичність і гарний смак. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 800 ₴








